Minőségbiztosítási Mérnök (többféle munkakör)

Debrecen / Minőségbiztosítási Mérnök lehetőségek
Minőségbiztosítási Mérnök

Az új céged
Debreceni gyártópartnereinknél nyíltak új minőségbiztosítási mérnök feladatkörök!
Legfontosabb feladataid az új munkakörökben:

Beszállítói minőségügyi mérnöki pozícióban:
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói értékelések és jóváhagyások
  • Bejövő áru ellenőrzési terület folyamatainak koordinációja
  • Aktív részvétel a beszállítók fejlesztésében
  • Minőségügyi dokumentációk ellenőrzése és elkészítése (pl. beszállítói 8D kezelése)
  • Nem megfelelő alapanyagok kezelése, alkatrészek zárolása, a szükséges intézkedések bevezetése
  • Beszállítói teljesítmények kontrollálása, változáskezelés beszállítói területen
  • Beszállítói auditok végrehajtása

Gyártási Minőségbiztosítási Mérnökként:
  • Gyártósorok támogatása a folyamatmérnökkel és karbantartó mérnökkel szoros együttműködésben
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldása, gyökérokok feltárása, selejt elemzés
  • Termelésben szükséges intézkedések bevezetése
  • Minőségügyi dokumentációk készítése (pl. ellenőrzési tervek, munkautasítás)
  • Részvétel az auditokra való felkészülésben, auditok lebonyolításában

Vevői Minőségbiztosítási Mérnökként:
  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Minőségügyi problémáknál gyökérokok feltárása, javító intézkedések bevezetése a termelésben
  • Vevői auditok szervezése, lebonyolítása
  • 8D riportok készítése

Mire van szükséged a sikerhez
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat vagy gyakornoki tapasztalat minőségbiztosításban junior jelölteknél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthatsz partnerünktől
  • Fiatalos, dinamikus légkör
  • Modern gyártási közeg
  • Erős alapbérezés és egyéb juttatások: cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás, relokáció esetén albérlettámogatási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk friss lehetőleg angol nyelvű önéletrajzod!

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Debrecen
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184597

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196